دکتر علیرضا قربانی شریف
بهترین متخصص آریتمی قلبی ولیعصر تهران - دکتر قربانی شریف

بهترین متخصص آریتمی قلبی در ولیعصر تهران

آریتمی قلبی به هر نوع اختلال قلبی که باعث ضربان قلب نامنظم، بی‌نظمی آن و یا ضربان قلب غیرطبیعی خواهد شد، اطلاق می‌شود. اگر احتمال می‌دهید که به آریتمی قلبی دچار هستید یا آریتمی قلبی برای شما تشخیص داده شده است، برای پیمودن سریع‌تر روند بهبودی باید به دنبال شناخت و مراجعه به بهترین متخصص آریتمی قلبی باشید. در این مقاله از سایت دکتر قربانی شریف؛ متخصص قلب و عروق به معرفی ویژگی‌های بهترین دکتر متخصص آریتمی قلبی تهران در سال ۱۴۰۳، زمان مراجعه به پزشک و روش‌های انتخاب درست آن‌ خواهیم پرداخت.

چه زمانی باید برای آریتمی قلبی به پزشک مراجعه کنیم؟

تشخیص دقیق و به موقع قدم مثبت و تاثیرگذاری بر درمان ایمن آریتمی قلبی است. در صورتی که شما یا اطرافیانتان علائم یا نشانه‌های مرتبط با آریتمی قلبی که در ادامه عنوان می‌شود را داشتید، حتما در اسرع وقت به پزشک مراجعه کنید:

  • ضربان قلب نامنظم؛ که می‌تواند شامل ضربان سریع، ضربان کند، نافرجام یا ضربان نامنظم باشد.
  • سرگیجه، لرزش بدن احساس عدم تعادل ناشی از آریتمی قلبی
  • خستگی یا ضعف بیش از حد و طولانی مدت
  • درد یا ناراحتی در قفسه سینه
  • احساس اضطراب، نگرانی و ترس بیش از حد

ویژگی های بهترین دکتر آریتمی قلبی

به روز ترین و بهترین دکتر اریتمی قلبی

↲ تخصص و تجربه بالا

بهترین دکتر آریتمی قلبی باید دارای تخصص و تجربه کافی در زمینه آریتمی قلبی را داشته باشد. او باید درمان‌های مختلف آریتمی از جمله تاکی کاردی، برادی کاردی، بلوک قلب و دیگر انواع آریتمی قلبی را درک کرده و توانایی تشخیص و مدیریت صحیح این حالت‌ها را داشته باشند.

↲ تحصیلات و مدارک اکادمیک

بهترین متخصص آریتمی قلبی باید دارای تحصیلات و مدارک معتبر در زمینه قلب و عروق باشد. او باید دارای مدرک تخصصی در زمینه فیزیولوژی قلب و عروق، الکتروفیزیولوژی قلبی و تصویربرداری قلبی باشند.

↲ به‌روز بودن با تکنولوژی‌های جدید

بهترین دکتر آریتمی قلبی باید به‌ روز با تکنولوژی‌ها و روش‌های جدید درمانی در زمینه آریتمی قلبی باشد. شخص پزشک ترجیحا باید توانایی استفاده از تجهیزات پیشرفته مانند روش‌های روباتیک، روش آبلیشن و دستگاه‌های ضربان‌ساز را داشته و در برنامه درمانی خود قرار دهد.

↲ توانایی تعامل و برقراری ارتباط موثر

توانایی برقراری ارتباط موثر با بیماران اصل مهمی در درمان موثر است.متخصص آریتمی قلبی باید به شیوه‌ای قابل درک و دوستانه شرایط را برای بیمار شرح دهد و به سوالات و نگرانی‌های او صبورانه پاسخ دهد.

↫ فیلم تشخیص آریتمی قلبی توسط دکتر قربانی شریف:

۰۱:۱۴
truncate dir-rtl

چکاپ آرتیمی قلبی

↲ قدرت تشخیصی بالا

 بهترین متخصص آریتمی قلبی کسی است که توانایی تشخیص صحیح آریتمی‌ها و انواع آنها را داشته باشد. او باید بتوانند از روش‌های تصویربرداری مانند الکتروکاردیوگرافی (ECG)، هولتر‌مانیتورینگ و الکتروفیزیولوژی قلبی برای تشخیص دقیق‌تر استفاده کنند.

↲ روابط حرفه‌ای با متخصصین دیگر

 داشتن روابط حرفه‌ای خوب با دیگر تیم‌ها و متخصصین درمانی مانند جراحان قلب، پزشکان عروقی در اعمال بهترین نتیجه درمانی تاثیر بسزایی خواهد داشت.

↲ داشتن بازخورد مثبت بیماران و نتایج درمانی موفق

 بررسی بازخوردها و نظرات بیماران قبلی می‌تواند نشان از تجربه و مهارت متخصص آریتمی قلبی هدف داشته باشد. اگر دکتری دارای بازخورد مثبت و تعریف‌های خوب از بیماران پیشین باشد، نشان دهنده کیفیت و توانایی بالای او در ارائه مراقبت بهتر از بیماران است و می‌تواند جزو بهترین متخصصین آریتیم قلبی به شمار آید.

روش های انتخاب بهترین متخصص آریتمی قلبی

قدم اول در انتخاب بهترین متخصص آریتمی قلبی در ولیعصر تهران توجه به هدف درمانی، نوع آریتمی قلب و نیازی است که بیمار به خدمات آن پزشک خواهد داشت اما به طور کلی برای یافتن بهترین متخصص آریتمی قلب، می‌توانید از روش‌های زیر استفاده کنید:

  • مشاوره با پزشک خانواده یا هر پزشک معتمد دیگر
  • مراجعه به مراکز تخصصی قلب
  • مشاوره از سایت‌ها و منابع آنلاین
بهترین متخصص آریتمی قلبی ولیعصر تهران

دکتر علیرضا قربانی شریف؛ متخصص قلب و عروق و آریتمی قلبی

دکتر علیرضا قربانی شریف متخصص قلب و عروق و اختلالات درمانی تحصیلات خود را به عنوان رتبه یک رشته تخصصی قلب و عروق در دانشکده علوم پزشکی تهران گذرانده و جهت کسب مدرک فوق تخصص آریتمی و الکتروفیزیولوژی به کشور نیوزلند، شهر آکلند سفر کرد.
ایشان پس از دریافت تخصص الکتروفیزیولوژی به منظور طی کردن دوره های تکمیلی به آمریکا رفته و سپس برای ارائه خدمات بهتر و نجات زندگی هموطنان به ایران بازگشتند. در حال حاضر دکتر قربانی شریف؛ بهترین دکتر آریتمی قلب ایران عضو انجمن آریتمی امریکا و عضو انجمن آریتمی اروپا هستند.
کلینیک آریتمی دکتر قربانی شریف واقع در خیابان ولیعصر تهران، ابتدای توانیر، روبروی بیمارستان دی، پلاک ۲، ساختمان پزشکان ۴ ، واحد ۲۰ آماده ارائه خدمات به بیماران گرامی و بهبود نظارت بر درمان آن‌هاست.

برای مشاوره و رزرو نوبت با شماره ۰۲۱۸۸۸۸۶۲۶۹ تماس بگیرید.

مطالب مرتبط
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × چهار =